piątek, 14 kwietnia 2017

Dziecko chore na Odrę, jak leczyć?


Nie panikuj gdy dziecko zachoruje ci na Odrę, bo kiedyś wszyscy chorowali na odrę i nie było z tym wielkiego problemu. Problemem nie jest sama choroba zwana ODRĄ tylko powikłania po niej, więc trzeba zadbać o dobre warunki dla dziecka, odizolować je od innych dzieci. Posłuchaj rady Jerzego Zięby, który wyjaśnia na co zwracać uwagę, a nawet jak wyleczyć szybko z choroby Odry, np. witamina C. Informacje są na tyle dokładne, że każdy aptekarz może sporządzić lek na odrę działający błyskawicznie. Czyli błyskawicznie prowadzający do wyzdrowienia. Każdy lekarz może od dziś, skutecznie leczyć dzieci na odrę, bez powikłań. Nie są to rady do samodzielnego leczenia tylko instrukcje dla mądrych lekarzy. Samodzielnie możemy co najwyżej podawać doustnie witaminę C dbając o to by jej stężenie w organizmie było wysokie. Nie robimy tego podając jednorazową dużą dawkę witaminy, tylko mniejsze dawki, ale rozłożone przez cały dzień.

Po wyleczeniu dziecko będzie miało naturalną odporność na odrę już do końca swego życia.

Osoby zainteresowane wiedzą o naukowych metodach uzdrawiania, ale niekoniecznie znanych i popularnych zachęcam do nabycia książek:

This is the formula:

2 cc of ascorbic acid, 500 mg/cc
1 cc of sterile water
0.5 cc of 8.4% sodium bicarbonate
1 cc of 2% procaine

Total volume of 4.5 cc, half injected into each buttock
No problem with pain with this formula, and no need
to ice the buttocks like Klenner.

Polecam:
www.polacydlapolakow.pl


Według niektórych naukowców wirus odry nie istnieje, co nie znaczy, że nie istnieje choroba tak nazywana. Każdy powinien sam analizować tego typu informacje, by później mieć wartościowy materiał do przemyśleń. Najgorsze co możesz zrobić to działać w ślepym zaufaniu według aktualnej mody lub wytycznych. Jeśli to możliwe to sprawdzaj informacje, konsultuj z innymi, zwłaszcza z mądrymi lekarzami, czyli takimi, którzy nie ograniczają się do ślepego wykonywania instrukcji ale tez analizują i myślą samodzielnie.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz