czwartek, 26 stycznia 2017

Wirus odry NIE ISTNIEJE !!!

UWAGA !! UWAGA !!
PRZEKAZUJCIE DALEJ !

Dzisiaj, na podstawie analizy badań naukowych opublikowano wyrok Najwyższego Sądu Niemieckiego :

Wirus odry NIE ISTNIEJE !!! (a co z innymi wirusami ?)

Krótko mówiąc : naukowcy po prostu pomylili element komórki z wirusem. 
Poza tym, wykonane badania, które wskazywały na istnienie wirusa były błędne i źle przeprowadzone.

Miliony dzieci na całym świecie zostały zaszczepione szczepionkami przeciwko chorobie wirusowej, która nie istnieje.
Nikt dokładnie nie wie ile dzieci zostało trwale uszkodzonych lub nawet zmarło z powodu zastosowania tych szczepionek.

Przemysł farmaceutyczny zarobił miliardy dolarów na szczepionce przeciwko wirusowi, który nie istnieje. Oczywiście, zawarte w tych szczepionkach toksyny jak najbardziej istnieją.
Jerzy Zięba (facebook)
źródła:
http://anonhq.com/anti-vaxxer-biologist-stefan-lanka-bets-100k-measles-isnt-virus-wins-german-federal-supreme-court/

https://nworeport.me/2017/01/23/german-supreme-court-rules-measles-does-not-exist/

http://www.wissenschafftplus.de/uploads/article/Protokoll_13_4_20150001.pdf

Informacja jest szokująca, ponieważ oznacza, że Najwyższy Sąd Niemiecki stwierdził, że przedstawione badania naukowe wskazują na to, że wirus odry nie istnieje! W artykule tym napisano, że pewną część komórki uznano za wirus, co jak stwierdzono, nie było prawdą.

To naturalnie oznaczałoby, że szczepiono dzieci na odrę, która nie jest wywołana przez wirus... Dzieci jednak chorują, ale... czy przyczyną jest wirus czy przyczyna leży gdzie indziej?

Pod tekstem mojego wpisu poprosiłem, szczególnie te osoby, które są z Niemiec, o potwierdzenie tego. Z ręką na sercu przyznaję, że może od tego trzeba było zacząć, ale... ta sprawa nie jest znana od dzisiaj!! Dzisiaj ona wypłynęła ponownie.

Wielokrotnie spotkamy się z dziwnymi "pomyłkami" i manipulacją w wielu badaniach, które są sponsorowane przez firmy farmaceutyczne. Jak wiadomo przemysł ten nie ma czystych rąk.
Wiadomo też nie od dziś, że wiele chorób zostało stworzonych na potrzeby przemysłu farmaceutycznego. Dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej?

Jedyny argument jaki widzę przeciwko temu jest to, że np. 50 lat temu tego typu naukowe kłamstwa nie były tak często spotykane. Dzisiaj, kłamstwa dotyczące szczepionek są wręcz powszechne.
Dlatego też, w tym zakresie, już mnie nic nie zdziwi.
Szczególnie, że przygotowywane jest w tej chwili około 300 szczepionek np. na wysoki cholesterol, alkoholizm, palenie papierosów czy na poszczepienne skutki uboczne... szczepionek.

Dlatego właśnie, zanim ktoś zacznie mnie obrzucać różnego rodzaju obelgami, może się raczej zastanowi się nad tym : jak z tego "farmaceutycznego kołchozu" mamy się wyrwać?

Dlatego piszcie o tym jakie macie KONSTRUKTYWNE propozycje osiągnięcia tego celu. Piszcie o tym co zrobić, żeby Polacy byli lepiej leczeni, bardziej skutecznie i bardziej bezpiecznie. Ubliżanie mi czy osobom innym, tutaj się wypowiadającym, tego celu nie osiągnie. To jest MÓJ Funpage, to ja Was tutaj goszczę!

Przecież być może jutro, będziecie sami potrzebować tego typu pomocy. Oby tak nie było!
Nie jestem człowiekiem idealnym. Mam też swoje słabości, wątpliwości, zdaję sobie sprawę z tego, że wielu rzeczy nie wiem, a chciałbym je poznać. Zróbmy więc wspólnie, z Waszą wiedzą i mądrością coś dobrego dla innych ludzi, dla nas. Ja robię co mogę nikomu nie ubliżając.

Rozumiem, że dla niektórych osób jest to po prostu ich praca i za takie wpisy dostają pieniądze. Jeśli jednak ktoś pisze tego typu rzeczy, a nie jest to jego praca, to tym bardziej powinien się sam wstydzić, ale tacy ludzie najczęściej jak to się mówi : wstydu nie mają.

Kilka dni temu ktoś napisał : "życzę wam, żeby wszystkie wasze dzieci dostały raka". Oczywiście, kazałem natychmiast tę osobę zablokować.

Lojalnie, uczciwie, uprzedzam : tego typu wpisy będą bezlitośnie usuwane.

Oczekuję spokoju i tak jak wspomniałem, konstruktywnych pomysłów na to, żeby nam wszystkim w Polsce żyło się lepiej.

Kończąc ten wpis, zauważyłem informację, że nasz rząd podjął decyzję, której efektem będą ludzkie tragedie... niepotrzebne cierpienie, ból, męka i często śmierć. Dowód?

Proszę bardzo, obejrzyjcie do końca :

https://www.youtube.com/watch?v=c75d-Fc1P3g&t=49s

Mała Oleńka, nie jest JEDYNYM dzieckiem, które z tego powodu zmarło !

Co teraz proponujecie zrobić? Co chcecie zrobić? Popatrzcie też , ale DO KOŃCA !!! na te dwa filmiki :

http://www.polacydlapolakow.pl/o-nas/

To o TAKIE dzieci między innymi chodzi!! Oleńka Janowicz była jedną z podopiecznych Fundacji. Nie doczekała się na substancję, dzięki której prawdopodobnie by nadal żyła. Rząd zadecydował, że tak dalej będzie. Co teraz? Jakieś sensowne pomysły?

O czym innym zacząłem, a o czym innym skończyłem...

W świetle decyzji podjętej przez nasz rząd decyzji... wiecie gdzie teraz mam sprawę wirusów?

Pozdrawiam,
Jerzy Zięba

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz