piątek, 7 listopada 2014

Cholesterol wielkie oszustwo - Jerzy Zięba

Firmy farmaceutyczny robią z leczenia źródło wielkich zysków. Obserwacja niezależnych badań wykazuje, że szkodliwy cholesterol to jest mit wykreowany dla czerpania dużych zysków.  Zobacz film, w którym Jerzy Zięba ujawnia wielki farmaceutyczny przekręt. Świat jest pod dyktaturą firm chemicznych, które dla zyku zrobią wszystko a lekarze są kształceni według fikcyjnych danych. Leczenie wysokiego Cholestorolu jest bardzo niebezpieczne. Lepiej dla naszego zdrowia jest posiadać wysoki cholesterol niż za niski. Duży poziom cholesterolu jest oznaką samo leczenia się organizmu a sztuczne zaniżanie jego poziomu jest działaniem powstrzymującym samo leczenie.

Zobacz film…
Juz od ponad 40 lat doktor Kwaśniewski śmiało głosił, że medycyna współczesna całkowicie błędnie uznaje za szkodliwe to, co jest zdrowe i na odwrót to, co zdrowe uznaje za szkodliwe, co napędza jeszcze bardziej zyski firm farmaceutycznych. Zdaniem doktora Kwaśniewskiego żółtka jaj są bardzo zdrowe i nie są wstanie nam zaszkodzić, podczas gdy medycyna totalitarna absolutnie odradza jedzenia jajek z żółtkami, jako rzekomo bardzo szkodliwe. Badania wykazały, że po zjedzeniu jajek poziom cholesterolu nie wzrasta w naszym organizmie.

Osobiście mam bardzo negatywny stosunek do firm farmaceutycznych, ale niestety także do lekarzy, których uważam nie tylko za kapłanów sekty wierzącej w magiczną moc chemicznej pigułki, ale także za ludzi naiwnych, którzy dają się manipulować i są pozbawieni całkowicie zdolności do samodzielnego myślenia. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale niestety bardzo rzadkie.

Mimo że skutki leczenia bywają czasem groźniejsze od samej choroby to i tak w swoim fanatycznym oddaniu kultowi pseudonaukowemu biorą udział w przymusie leczniczym. Bardzo źle znoszą przypadki wyleczenia osób, których oni ze swoją pseudo wiedzą uznali za nieuleczalnie chorych.
Podobne zakłamanie jest w temacie leczenia raka i w zmuszaniu do niepotrzebnych szczepień dzieci. 

Polecam:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz