piątek, 7 lipca 2017

Przestępstwa zamiatane pod dywan


Jerzy Zięba ciągle trzyma rękę na pulsie naszego zdrowia. Śledzi aktualne wydarzenia w tym temacie i informuje nas o nich. Wiadomości te są na tyle cenne, że jesteśmy zachęcani by przekazywać je dalej, tak by jak najwięcej mogło świadomie dbać o swoje ciało i zdrowie. Dziś bardzo ważne informacje o szczepieniach kobiet ciężarnych. Oszustwach nad badaniami szczepionkowymi i handlu dziećmi.

1.
ZAPRASZAM do udziału... proszę o dalsze przekazywanie.

Fundacja QLT
http://fundacja-qlt.pl/?konferencja-szczepienia-xxi-wieku-%2C179

2.
Polskim kobietom, które są w ciąży, zaleca się szczepienia przeciw grypie...

Oczywiście każda z Pań ma prawo wyboru. Ciekawe jednak jest to, czy zalecający te szczepienia lekarze wiedzą, że od 2009 do 2010 wzrost ilości zgłoszonych przypadków śmiertelnych płodu po zastosowaniu tej szczepionki zwiększył się o... 4 250 % ?? Dane oficjalne z bazy VAERS.

Czy KAŻDA z ciężarnych kobiet jest o tym poinformowana ZANIM jej się to zaproponuje?
Jeśli była poinformowana i mimo to decyduje się być zaszczepiona - nie mam z tym problemu. Jest wybór.

Aha... niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu :
Oficjalne źródło jakim jest CDC wskazuje na taki KATASTROFALNY wzrost przypadków śmiertelnych płodów po tej szczepionce, a w kraju nad Wisłą kobietom w ciąży mówi się tak :
"Nie ma danych na temat zwiększonego ryzyka porodu przedwczesnego, poronienia czy wad wrodzonych w wyniku podania szczepionki kobiecie ciężarnej." jako rzekła dr Joanna Stryczyńska-Kazubska, członkini Zarządu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii.
 

http://babyonline.pl/szczepienia-w-ciazy-czy-to-bezpieczne-dla-plodu-wyjasnia-ekspert,leczenie-w-ciazy-artykul,19578,r1p1.html 

https://www.healthnutnews.com/increase-in-fetal-deaths-reported-to-vaers-after-flu-shot-pregnant-women/ 

3.
ZAPEWNIAM, że tych rewelacji będzie jeszcze więcej...

https://www.youtube.com/watch?v=XNYw9gHKEMo 4.
Pojawiają się w Internecie w jakieś dziwaczne recenzje Ukrytych Terapii. Z jakiegoś powodu koncentrują się nad tym czy użyłem ą czy ę,  ale nie na tym co jest naprawdę dla nas najważniejsze.
 

https://www.youtube.com/watch?v=Rka_KYlJKJM&t=14s


5.
Wiele polskich mediów, opłacanych przez przemysł farmaceutyczny, nadal ogłupia polskie społeczeństwo, a w szczególności środowisko medyczne(!!!), publikując totalne kłamstwa dotyczące dra Andrew Wakefielda.

Dlatego, w imieniu doktora Andrew Wakefielda zwracam się z prośbą, o zapoznanie się z tym, jaka jest prawda i przekazywanie jej autorom różnego rodzaju kłamliwych publikacji na ten temat.

Jak wiadomo lobby farmaceutyczne bardzo usilnie walczy o to, żeby polskie społeczeństwo było nadal okłamywane, żebyśmy nie poznali prawdy.

Bardzo proszę o przekazywanie informacji o PRAWDZIE na temat dra Wakefielda, która znajduje się tutaj :
 

https://jerzyzieba.com/wakefield/

6.
Roundup (glifosat) w chrupkach dla dzieci w USA... a jak jest w Polsce ?


https://foodbabe.com/2016/11/15/monsanto/

7.
Myślę, że sprawa dojrzała na tyle, że koniecznie ktoś się musi tym zająć i to wszystko wyjaśnić.

Za dużo podanych konkretów, za dużo otwarcie wymienianych nazwisk, za dużo też jest znikających polskich dzieci... co jest przerażające. Nikt nie wie GDZIE one są!!
 

https://www.youtube.com/watch?v=tvwFY1kv_k4


Pozdrawiam,
Jerzy Zięba

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz