wtorek, 4 marca 2014

Woda utleniona na straży zdrowia

W każdym domu powinna znajdować się woda utleniona. Jest niezwykle przydatna nie tylko do czyszczenia ran, ale także do usuwania kurzajek i zewnętrznych nowotworów. Prawdopodobnie każde znamię, które wydaje ci się podejrzane możesz potraktować wodą utlenioną i nie zdziw się jak zniknie lub odpadnie. Oczywiście trzeba zachować ostrożność i chronić zwłaszcza oczy przed silnym działaniem tej wody.

H2O2 czyli popularna woda utleniona ma niezwykłe właściwości lecznicze także w przypadku stosowania wewnętrznego ale zanim zaczniesz ja pic musisz poznać podstawowe zasady postępowania gdyż stosuje się tylko kroplowe ilości i w dodatkom należy przyzwyczaić organizm stopniowo. Radzę, więc zapoznać się z dokładna instrukcją postępowania zawartą w książce Woda utleniona na straży zdrowia. Książka ta zawiera mnóstwo informacji o tym, jak w praktyce stosować nadtlenek wodoru. Podaje optymalne dawkowania, zawiera relacje o odczuciach pacjentów i wyniki kuracji. Wyjaśnia również rolę H2O2, w układzie odpornościowym naszego organizmu. To są proste fakty, które należy znać by uniknąć bardzo wielu chorób.

Przysłowie mówi, że „mądry Polak po szkodzie”, czyli że nie interesujemy się zapobieganiem dopóki nie mamy kłopotów. Problem w tym, że kiedy niektóre choroby nas zaatakują to przeważnie już jest za późno by być mądrym. Tak było też w moim życiu. Najpierw umarł mój ojciec na raka (w ciągu miesiąca od diagnozy) a także mój przyjaciel zanim zainteresowałem się tym tematem. Bardzo żałuje, że nie wiedziałem tego, co wiem dziś 10 lat temu może udałoby się uniknąć tych bolesnych dla mnie strat.

Z tego też powodu pisze te słowa. Mam nadzieję, że ktoś mądry przeczyta je i weźmie pod uwagę. Obyś czytelniku był mądry przed szkodą. Zachęcam do zapoznania się z argumentami i opisami doktora Ivana Nieumywakina zawartymi w książce Woda utleniona na straży zdrowia. To oczywiście nie jest jedyny sposób by dbać o zdrowie, ale z pewnością jeden z postrzyc i bardzo tani. Książkę umieściłem w serwisie odrzucającym pieniądz, dlatego zanim skorzystasz z książki dobrze jak najpierw sam coś zaoferujesz w tym serwisie, żeby pozyskać punkty. To jest strona do wymiany, zamiany, czyli tak zwanego barteru. Oczywiście można też w nagłym przypadku, kiedy potrzebujesz szybkiego dostępu do informacji zawartych w książce wymienić złotówki za punkty (stosunek 1:1), ale to tylko, jeśli bardzo ci się spieszy.


Woda utleniona na straży zdrowia
Autor: Nieumywakin Ivan
Liczba stron: 176


1 komentarz:

  1. Ja bez lektury zacznę popijać tą wodę( jak w instrukcji zacznę od 3 kropli dziennie i przez siedem dni dojdę do 10 i na tym pozostanę do momentu wystąpienia objawów zatrucia).

    OdpowiedzUsuń